propolski.pl: Katarczyk szalał na trybunach

Katarczyk szalał na trybunach podczas meczu Polska – Arabia Saudyjska. Był przygotowany na wszystko [WIDEO]

Polskiej reprezentacji udało się pokonać Arabię Saudyjską 2:0 w meczu grupy C podczas piłkarskich mistrzostw świata. Sieć obiegło nagranie, na którym widać nietypowe zachowanie jednego z katarskich kibiców. Nie da się ukryć, że był on przygotowany dosłownie na wszystko.

Przez pierwszą część meczu Katarczyk siedział w zielonych barwach Królestwa Arabii Saudyjskiej. W pewnej chwili, kiedy zorientował się, że to jednak Polacy wygrywają, szybko zdjął koszulkę. Pod jedną koszulką miał t-shirt polskiej drużyny i numerem Lewandowskiego.

Mecz Polska-Arabia Saudyjska przyniósł kibicom wiele emocji. Ostatecznie to Polacy wygrali 2:0. Pierwszy gol padł w 39. minucie spotkania za sprawą Piotra Zielińskiego. Drugiego gola zdobył w 82 minucie Robert Lewandowski.

Wspaniale spisał się nasz bramkarz Wojciech Szczęsny, który w pięknym stylu obronił rzut karny. Z decyzją sędziego nie zgadzał się do końca kapitan biało-czerwonych.

– Zrobiliśmy to, zagraliśmy dobrze w defensywie, chociaż wiadomo, że był ten rzut karny. Moim zdaniem nie było karnego. Sędzia interweniował po „VAR-ze”, ale ok taką podjął decyzję – mówił polski napastnik.

źródło: Twitter