propolski.pl: Ronaldo znokautowany

Cristiano Ronaldo zalany krwią. Został znokautowany [WIDEO]

W czasie meczu grupy 2 dywizji A piłkarskiej Ligi Narodów doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W czasie meczu Czechów z Portugalią ucierpiał Cristiano Ronaldo.

Czechy przegrały z drużyną Ronaldo 0:4, dwa trafienia zdobył Diogo Dalot, a po jednej Bruno Fernandes i Diogo Lota.

W 13. minucie spotkania doszło do wypadku. Ronaldo ruszył na piłkę w polu karnym. Do akcji włączył się również czeski bramkarz Tomac Vaclik, który zderzył się z portugalskim piłkarzem. Ronaldo upadł, jak rażony piorunem i zalał się krwią. Lekarze przez kilka minut zajmowali się jego zakrwawionym nosem.

Cristiano Ronaldo pomimo poważnego urazu wrócił na boisko. Nie jest pewne, czy kontuzja nie przeszkodzi mu w wystąpieniu w meczu z Hiszpanią, który odbędzie się we wtorek.

źródło: Twitter / sport.pl